ЦСКА без проблеми в последния си мач от редовния сезон

Армейците се наложиха с 3:0 гейма в зала "Васил Симов" над Тетевен Волей

Мъжкият волейболен тим на ЦСКА взе с лекота последния си мач от редовния сезон в Суперлигата.

Армейците се наложиха с 3:0 гейма в зала "Васил Симов" над Тетевен Волей и възползвайки се от очакваната победа на Марек Юнион-Ивкони над Арда си осигуриха удобен старт в плейофите срещу тима от Тетевен.

Възпитаниците на Александър Попов срещнаха по-сериозна съпротива единствено в първия гейм, който завърши при резултат 25:21 точки за червените. Във втората част армейците бързо натрупаха сериозен аванс и затвориха гейма на 15 точки.

Картината във "Васил Симов" се повтори и в третата част, която леко изненадващо започна силно за гостите. Волейболистите на ЦСКА обаче бързо обърнаха резултата и още в средата на гейма взеха комфортен аванс, който запазиха до края на мача. След силна серия червените затвориха гейма и мача на 13 точки.

ЦСКА - Тетевен Волей 3:0  (25:21, 25:15, 25:13)

Стартов състав на ЦСКА: 1. Пламен Шекерджиев, 2. Христо Цветанов, 7. Яни Георгиев, 8. Иван Крачев, 11. Красимир Георгиев, 14. Стефан Стоянов, 13. Мартин Божилов- либеро (6. Иван Костов, 10. Тодор Костов)
Старши треньор: Александър Попов.
Родни волейболни съдии положиха успешно изпит в международен курс

Вие сте бъдещето, обяви Любо Ганев

Любо Ганев разкри кои са отказали да играят за националния отбор

Президентът на федерацията сподели няколко имена

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите