Камчия е домакин на държавното по хокей в зала

Камчия е домакин на държавното по хокей в зала

Всички мачове в двете първенства се провеждат при открити врати този уикенд

Комплекс „Камчия“ посреща XXVI-то Държавно първенство по хокей в зала за мъже и XXI-во Държавно първенство по хокей в зала за жени. Събитието ще се проведе от 17 до 19 март.

В надпреварата ще вземат участие 7 мъжки и 6 женски отбора. По време на трите състезателни дни в многофункционалната спортна зала в „Камчия“ ще се играят общо 32 срещи.

Днес в 16 часа стартират мъжките отбори. На 18 март – събота, от 11 часа започва надпреварата между отборите на жените. Церемонията по награждаване e на 19 март от 15 часа.  

Всички мачове в двете първенства се провеждат при открити врати.

Мачовете ще могат да се гледат и на живо в интернет.

Браво! България завърши с 13 медала на “София къп”

В турнира участваха представителки на 28 държави, а нашата страна беше представена от 14 грации.

Локомотив Горна Оряховица вдигна Купата на България в хандбала

Инфарктен финал с Шумен

Спартак (Варна) с бронз от Купата на България по хандбал за мъже

След победа в мача за третото място над миналогодишния носител на трофея Фрегата (Бургас)

Диана Петкова подобри националния рекорд на 100 метра бътерфлай

По време на Държавното отборно първенство по плуване в Пловдив

Анастасия Калева стана шампионка на международния "София къп"

Анастасия Калева стана шампионка, а Яница Динева спечели бронз в многобоя при жените на международния турнир по художествена гимнастика "София къп".

Шумен е на финал за Купата на България по хандбал

Шумен 61 се класира за финала в турнира за купата на България по хандбал за мъже, след като победи Спартак Варна във втория полуфинал в "Арена Шумен" с 22:20 (11:13).