Спас Натов очаква тимът му да бъде равностоен на Балкан

Спас Натов очаква тимът му да бъде равностоен на Балкан

Според Натов Черно море Тича е изиграл най-лошите си мачове именно срещу отбора от Ботевград

Много се надявам при предстоящото ни гостуване на Балкан в Ботевград да излезем по друг начин и да сме равностойни на домакините. Това заяви преди предстоящата среща от 23-тия кръг на НБЛ между Балкан и Черно море Тича наставникът на варненския тим Спас Натов. Той призна, че в двата мача досега между двата тима са показали, че Балкан е един от най-неудобните съперници на Черно море Тича.

 

Според Натов варненският отбор е изиграл най-лошите си мачове именно срещу отбора от Ботевград. Със сигурност съставът на Балкан е по-добър от нашия, но всеки мач е различен и се надявам да надскочим себе си и да изглеждаме по друг начин, каза още Натов. Той съобщи, че контузеният Венелин Христов няма да пътува за Ботевград, но изрази надежда състезателят да започне да тренира с топка от следващата седмица. Останалите баскетболисти от отбора са на линия за гостуването.



Натов коментира още, че за съжаление многото загуби на Черно море Тича с малко точки тежат и утежняват още повече положението на тима. "Със сигурност в последната среща срещу Академик Бултекс изиграхме не лош мач, бих казал даже добър, срещу добър противник. Бяхме много подготвени, целия мач го изиграхме да едно добро ниво, но загубата си е загуба", коментира още специалистът и допълни, че тя отнема всичко.



"Основната ни цел е да задържаме това ниво и желание за игра във всеки мач. Сега идват най-важните мачове, а след това и плейофите, така че е много важно желанието и мотивацията да растат", обобщи Натов. Срещата от 23-тия кръг на НБЛ между Балкан и Черно море Тича е в събота /25 март/ от 18:00 часа в зала "Арена Ботевград".

Пълна "Арена Ботевград" очаква националите по баскетбол за важния мач срещу Норвегия

Срещата от предварителните квалификации за Евробаскет 2029 започва днес в 19:30 ч. 

Агентът на ЛеБрон: Ако Никс не бяха станали шампиони, щеше да отиде там

Филаделфия 76ърс е една от потенциалните дестинации за ЛеБрон Джеймс

80% от билетите за мача между България и Норвегия в "Арена Ботевград" са продадени

Българска федерация по баскетбол обяви, че 80% от билетите за мача на националния отбор срещу Норвегия вече са продадени

ФИБА постави наше момиче сред звездите на Евро 2026 в Самоков

Международната федерация по баскетбол (ФИБА) постави българката Деница Манолова сред 10-те състезателки, които публиката трябва да следи по-внимателно по време на Европейското първенство за девойки до 20 години в дивизия В.

Реал (М) се раздели с треньора си

Испанският баскетболен тим Реал Мадрид се раздели официално със старши треньора Серджо Скариоло.

Никола Вучевич се завръща в Орландо Меджик

Ветеранът Никола Вучевич ще се завърне в Орландо Меджик и ще подпише едногодишен договор на стойност 3,9 милиона долара, съобщава ESPN.