Хамилтън: Приятно е да видя Ферари на върха

Хамилтън: Приятно е да видя Ферари на върха

Британецът се радва, че "черните кончета" са силна конкуренция

 Пилотът на Мерцедес Люис Хамилтън се зарадва на победата на Ферари в Гран при на Австралия, където Себастиан Фетел остави зад себе си именно британеца и неговия съотборник в "сребърните стрели" Валтери Ботас. 

"В първата част нямахме темпо, за да се откъсна напред от Себастиан и бързо разбрахме това. Има области, над които ще трябва да работим и разбираме това. Ще се стремим да изчистим всички неточности вбъдеще."

"Приятно е да видя Ферари на върха. Нашата борба е хубава. Можеше и да победя днес, но това не е нужно винаги.", заяви Люис. 

Формула 1 зачерква хибридите след 2030 година?

Според информация на германското списание Auto Motor und Sport производителите на задвижващи системи във Формула 1 натискат за премахване на хибридните системи в следващия цикъл на технически правила, който ще започне най-рано след 2030 година

Гасли: Има прекалено много негативност във Формула 1

Пилотът на Алпин Пиер Гасли критикува цялата негативност, която се оформи около новите правила, които бяха въведени във Формула 1 в началото на годината

Никола Цолов и Формула 2 пред дебют в Гран при на Канада

Писта “Жил Вилньов” е все по-реална алтернатива за шампионата на българина

Верстапен намекна за отказване: Струва ли си, след като не се наслаждавам?

Четирикратният шампион от Формула 1 Макс Верстапен обмисля бъдещето си в най-популярния моторен спорт след поредното разочароващо състезание този сезон

Спешна среща във Формула 1 след катастрофата на Беърман

FIA потвърди, че през април ще се проведат срещи, за да се обсъдят новите правила във Формула 1

Макс Верстапен пред напускане на Формула 1?

4-кратният световен шампион сподели, че вече не изпитва наслада от спорта