Николай Митов: Интересува ме само Левски, не гледам другите състави

Николай Митов: Интересува ме само Левски, не гледам другите състави

"Де Ноойер със сигурност пропуска мача в Каварна"

Старши треньорът на Левски Николай Митов коментира предстоящия двубой с Черно море, който ще се играе на 1 април  в Каварна. Митов бе категоричен, че се интересува единствено от състава на „сините” и ще търси задължителна победа при гостуването. „В България по-принцип отборите се познават. И ние ги познаваме, и те ни познават. Черно море е един от добрите отбори в България с много добър треньор. Ще бъде интерес мач. Отиваме да търсим победа. Интересува ме само Левски, не гледам другите състави. Не ме притеснява теренът в Каварна. Много от отборите не играят на собствените си стадиони, в търсене на по-добри терени. Този в Каварна е лицензиран, така че играем там“.

Митов добави, че за предстоящия двубой в събота няма да може да разчита на контузените Амаду Сукуна и Джереми де Ноойер. "Джереми направи снимка, като днес ще имаме резултатите. Дано не е нещо сериозно и скоро да се върне в игра, тъй като имам нужда от всички футболисти, но със сигурност е аут за мача в Каварна."

„Ние бяхме с 10 човека, затова не направихме контрола по време на прекъсването за националните отбори. Направихме това, което искахме в паузата. Доволен съм. И Костадинов, и Краев играха в националния. Доволен съм от Костадинов. В Левски трябва да се доказваш във всеки мач и тренировка“, коментира още за липсата на контрола за Левски по време на паузата.

„Неприятно е това, което става с Мъри и Левски. Не искам да го коментирам, Надявам се бързо да е разреши”, отговори треньорът на "сините" на въпрос за конфликта на Станимир Стоилов с Левски.

„С всеки мач и в тренировъчния процес ми се изяснява кои играчи искам в отбора. Треньорът на вратарите е доволен от стражите ни. В събота ще разберете кой ще е под рамката“.

„Казах, че мое желание е всички да са здрави. Контузиите обаче са част от футбола. Затова има резерви. Ще видим дали Аниете ще бъде на върха на атаката“, завърши треньорът на Левски.

 

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си

Мартин Георгиев: Не искам да играя в друг български клуб

"В дългосрочен план целта ми е да изляза на голяма сцена, където да печеля трофеи", каза защитникът

Бакуревич: Фратрия ще влезе в елита

"Засега няма никакви индикации, че ще има някакво сливане или под някаква друга форма обединение между Фратрия и Спартак", каза той

Алмейда: Ще се справим с Десподов

"Гледаме мач за мач", каза португалецът