Белчев: Най-слабият ни мач

Белчев: Най-слабият ни мач

Нарисуван червен картон, не знам за какво имат претенции колегите

Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев посочи, че е доволен само от резултата срещу Локо Пловдив – 2:1. Той не смята, че от Локомотив имат право да имат каквито и да било претенции към рефера Станислав Ставров. 
 
„Доволен съм от трите точки. От играта може би това беше най-слабият ни мач до момента. Видях едни припрени действия, които не трябва да се получават в нито един момент. Играехме по най-лошия начин за нас, не държахме топката и оттам в завършващата фаза да работим пред вратата на противника. Но съм доволен от резултата.” 
 
„Говорихме си много преди мача, че ще е тежък, труден срещу един от най-опитните отбори в групата. Може би на моменти играхме много пренавито и след ранния гол футболистите очакваха, че ще е много лесен мачът, което не се получи.” 
 
„Може би и кадровите проблеми нарушиха малко баланса. Но всеки в ЦСКА трябва да показват, че заслужават, че са в ЦСКА.” 
 
„Съдиите? Ударът беше от Умарбаев. Той удари Шимао. Не искам да коментирам. След всеки мач само говорим за съдийство. Ако има футбол, трябва да има единоборства, трябва да знаем кога има умисъл и кога няма. Футболът не е балет, трябва да има единоборства. Аз не мисля, че днес бяха за ЦСКА отсъжданията. Не виждам за какво Локомотив могат да имат претенции към съдията.” 
 
„Добре е, че Густаво вкара, добре е, когато всеки вкарва. Надявам се да влезе в серия.” 
 
„Надявам се да покажем добра игра срещу Лудогорец и да зарадваме феновете.” 
 
„Бъдещето ми? Нека свърши първенството, ръководството ще преценят. Когато си треньор на ЦСКА, във всеки един момент може да те сменят”, заяви Белчев пред „Диема Спорт”.
 
На пресконференцията той добави: 
 
„Като цяло мисля, че напълно заслужена победа предвид многото положения. Нарисуван червен картон, удар без топка на Умарбаев, не знам за какво имат претенции колегите. Всяка една победа е добре дошла. Особено в плейофите всяка победа е супер.” 
 
„Без значение дали играем преди или след Левски, ние излизаме за победа.”  

 

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига