Моу: Не чувствам допълнително удоволствие от победата над бившия ми клуб

Моу:  Не чувствам допълнително удоволствие от победата над бившия ми клуб

"Въпреки тяхното място в класирането, ние спечелихме убедителна победа"

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо заяви, че не се чувства по-щастлив след успеха с 2:0 над бившия му клуб Челси. "Играхме по същия план, както в мача за ФА Къп срещу Челси, когато отпаднахме след 0:1. Те са най-добрият отбор на контраатака, но ние се погрижихме да ги неутрализираме и да не им даваме шансове", заяви Моу след мача.

"Аз съм много щастлив за играчите си. Щастлив съм, но не заради победата над Челси и спечелените три точки. Не чувствам допълнително удоволствие от победата над бившия ми клуб, ние просто победихме лидера на шампионата. Въпреки тяхното място в класирането, ние спечелихме убедителна победа, и никой не трябва да поставя под съмнение това", добави португалецът.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана