Манчестър Сити спечели с 2:0 визитата си на Волфсбург /видео/

Серхио Агуеро и Яя Туре вкараха за английския шампион

Манчестър Сити спечели с 2:0 като гост срещу Волфсбург в контролна среща. Яя Туре и Серхио Агуеро се разписаха за английския шампион.

Мачът мина в бавно темпо, а „гражданите” загряха преди срещата за „Къмюнити шийлд” с Челси следващата неделя.

Един Джеко пак остана на пейката срещу бившия си клуб, а Манчини изпробва тактиката 3-5-2 срещу немския клуб.

През дълги периоди от първата част головите положения липсваха, но Сити взе аванс преди нейния край.

След постепенна атака аржентинецът мина покрай двама бранители и матира излезлия да го посрещне Диего Беналио за 0:1 на „Волксфаген Арена”.

Марсел Шафер бе близо до гола за „вълците” в началото на втората част, но Джо Харт спаси.

Карлос Тевес изработи втория гол. Нападателят нахлу сред защитата, залъга, че ще бие, пусна за Яя Туре и котдивоарецът се разписа лесно за 0:2.

Джеко получи малко повече от 15 минути да зарадва феновете на двата отбора, но не се запомни с нищо.

Олимпиакос пак би Астън Вила и е на финал (ВИДЕО)

Гърците ще спорят с Фиорентина за трофея, отстраниха последния английски тим в Европа

Невиждано: Аталанта на финал в Европа (ВИДЕО)