Кирил Домусчиев: Сега шампанското е най-сладко

Кирил Домусчиев: Сега шампанското е най-сладко

Собственикът на Лудогорец поздрави всички в клуба и публиката на "зелените" за триумфа с шестата поредна титла

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев поздрави всички в клуба и публиката на "зелените" за триумфа с шестата поредна титла в шампионата на България.
 
В петък вечерта разградчани победиха с 3:0 като гости срещу Локомотив (Пловдив) и отново са недостижими на върха в Първа професионална лига.
 
"Шампиони, шампиони! Момчета, браво! Сега шампанското е най-сладко за всички в Лудогорец. Поздрави на всички привърженици!", написа Домусчиев в официалната си страница в социалната мрежа Фейсбук.

 

Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит

Англичани гледаха Вуцов срещу АЕК

Левски иска 3 милиона евро на 24-годишния вратар

Вратар на Славия става национал

Очаква се стражът на белите Леви Нтумба да получи повиквателна за ДР Конго.

Треньорът на АЕК: Разочарован съм

Старши треньорът Марко Николич вярва, че АЕК Атина е можел да спечели победата срещу Левски в първия мач от плейофния кръг на Шампионската лига по футбол.