Франко Барези с изненада за участници в Milan Junior Camp Бяла 2017

Франко Барези с изненада за участници в Milan Junior Camp Бяла 2017

Калоян Колев, Александър Попов, Александър Стефанов, Николай Енчев, Йосиф Киуан, Стефан Михайлов и Боян Боев ще получат подарък от организаторите

Поредната изненада за участниците в Milan Junior Camp Бяла 2017 е факт!

След като бе обявено, че един от героите от „лудото американско лято“ – Златко Янков, ще бъде официално лице на първия камп на италианския гранд на Българското Черноморие, дойде време за нова добра новина.

Друг емблематичен участник на Мондиал’94 в Америка, един от най-великите защитници в историята на футбола и икона на „росонерите“ – Франко Барези, зарадва първите седем деца, записали се за MJC Бяла 2017 и изпратили свои снимки за официалното им представяне. 

Късметлиите са Калоян Колев, Александър Попов, Александър Стефанов, Николай Енчев, Йосиф Киуан, Стефан Михайлов и Боян Боев. Да им е честит подаръкът, който ще получат лично от организаторите на Milan Junior Camp Бяла 2017.

Това обаче няма да е последната изненада, свързана с живата легенда на италианския футбол. С любезното съдействие на Dominant Sport Group сеньор Франко Барези подписа още пет свои снимки, запечатали негов съкровен миг с фланелката на „росонерите“.

В края на месеца, на случаен принцип, други пет деца ще могат да се похвалят като горди притежатели на личен автограф от защитника, записал спиращите дъха 719 мача с червено-черната фланелка.

4 години затвор за жена, изнудвала легенда на Тотнъм

Жена от Южна Корея бе осъдена на четири години затвор за това, че е изнудвала капитана на националния тим Хюн-мин Сон, който е със статут на легенда и в английския Тотнъм.

Очи на 4 лапи - как незрящите в България се сдобиват с куче водач

„Очи на 4 лапи“ е единственото училище в България за кучета водачи на незрящи, също така обучава и кучета асистенти за хора с диабет, двигателни увреждания и деца с аутизъм.

Атанас Узунов: За 20 секунди Георги Илиев ме „убеди“ да работя в Локо Пловдив (ВИДЕО)

Бившият рефер разказа как фенове на ЦСКА са го причаквали пред блока

Валенсия подкрепи Любо Пенев, вълна от съпричастност в Испания

Футболистите излязоха със специални фланелки

Халф на Левски стана почетен гражданин на Царево

Един от лидерите на футболния отбор на Левски (София) Георги Костадинов получи специална награда днес.

Левски в подкрепа на благородна кауза

От Левски обявиха, че ще помагат на спортен клуба "Адаптирани спортове" към НСА. 

Съперник на Насар в центъра на огромен скандал

Един от основните конкуренти на Карлос Насар през последните години – Антонино Пицолато – се оказа въвлечен в сериозен скандал.

Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев

Нека заедно да подкрепим големия ни голмайстор!

Стартира инициативата „Зелена Коледа с Лудогорец“

Футболният шампион на България съобщи подробности, вижте какво пишат от Разград