Тери: Цяла година играх на инжекции заради Моуриньо

Тери: Цяла година играх на инжекции заради Моуриньо

"Готов съм отново да сторя същото заради клуба", каза защитникът

 Легендата на Челси Джон Тери проговори за саможертвите, които е правил в името на клуба и бившия си мениджър Жозе Моуриньо.

 
"Спомням си, че в годините на Жозе Моуриньо в клуба, че той отчаяно искаше да тренирам и играя, дори когато имах счупен пръст и счупена костица на крака", разкри бранителят, който си тръгва от стадион "Стамфорд бридж" този месец.
 
"Трябваше да ми бият по две инжекции в крака дневно в продължение на една година - една преди тренировка и понякога една допълнителна, защото заниманието можеше да продължи повече от час."
 
"За мен това беше станало като даденост. Много често съм играл на прага на болката. Намираш начин и го правиш. такъв беше случаят в шампионският ни сезон през 2015 година."
 
"И утре бих сторил същото. Може да звучи лудо, но ти би дал всичко за клуба, когато той ти е дал толкова много през годините", завърши своя коментар англичанинът.
Габриел Жезус пред завръщане в игра след близо година

Бразилецът прекара 332 дни извън терена

Автогол на Кимих не спря Байерн срещу Спортинг Лисабон (ВИДЕО)

Байерн Мюнхен победи с 3:1 португалския шампион Спортинг Лисабон в двубой от шести кръг на основната фаза в Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Ливърпул (СЪСТАВИ)

Следете тук големия сблъсък в Милано

Собствениците на ПСЖ ще купуват още един клуб

Катарските собственици на френския колос Пари Сен Жермен ще закупят белгийския клуб Ойпен

Олимпиакос стигна до първата си победа в ШЛ (ВИДЕО)

Вратарят на Кайрат спаси тима си от разгром

Милан си отдъхна за Леао

В щаба на Милан получиха добри новини след последните прегледи на Рафаел Леао

Защитник на Барселона ще търси духовна помощ в Йерусалим

Централният защитник на Барселона Роналд Араухо организира пътуване до Йерусалим, за да посети светите за християните места и да потърси духовна помощ за емоционалните си терзания, съобщи Мундо Депортив

Еди Хау: Байер Леверкузен е изключителен отбор

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау заяви, че досега е сравнително доволен от представянето на отбора в Шампионската лига

Коутиньо преди Интер-Ливърпул: Ще спечели този, който направи по-малко грешки

Бившият футболист на Интер и Ливърпул Филипе Коутиньо заяви, е двата клуба си приличат много, преди днешната среща между тях в основната фаза на Шампионската лига