Елица Костова отпадна в първия кръг в Бол

Елица Костова отпадна в първия кръг в Бол

Българката отпадна в първия кръг на турнира по тенис на червени кортове

Българката Елица Костова отпадна в първия кръг на турнира по тенис на червени кортове от сериите 125К на WТА в хърватския град Бол с награден фонд 125 хиляди долара.



Костова загуби от поставената под номер 1 Йохана Ларсон (Швеция) с 2:6, 3:6 за 97 минути. 59-ата в световната ранглиста скандинавка поведе с 5:1 по пътя си към успеха в първия сет, а във втората част тя дръпна с 4:1 и това се оказа решаващо.



Костова все пак заработи 1 точка за световната ранглиста и 1100 долара.



Виктория Томова пък загуби вчера в първия кръг от поставената под номер 6 украинка Катерина Бондаренко с 6:7(4), 6:1, 1:6.

Адриан Андреев и Диан Недев с победи в Турция

Двамата продължават към втори кръг в Анталия

Без промяна в ранглистата за Григор Димитров

Българинът остава на 44-а позиция

Кирьос: Ако бях играл с Надал на финала, щях да спечеля

Австралиецът обаче загуби битката за титлата на Уимбълдън от Новак Джокович през 2022 година

Юлия Стаматова загуби на полуфинал в Анталия

Българката допусна обрат

Григор Димитров започва новия сезон в Бризбейн

Той е двукратен шампион в турнира

Рускиня става австрийка, за да играе тенис

Анастасия Потапова, родена в руския град Саратов, ще се състезава за Австрия през следващия сезон на професионалния тенис тур за жени, съобщава агенция Ройтерс.

Диа Евтимова загуби във втория кръг на сингъл на турнир по тенис в Дейтона Бийч

Българката отстъпи пред поставената под номер 4 в схемата Франческа Пейс

Стаматова се класира за четвъртфиналите на сингъл в Турция

Юлия Стаматова се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.

Диа Евтимова отпадна на двойки, но бие на сингъл в Дейтона Бийч

Диа Евтимова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей кортове в Дейтона Бийч (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.