Явор Вълчинов пое Монтана

Явор Вълчинов пое Монтана

Преди първата тренировка на отбора ще бъдат обявени целите, програмата за подготовка за новия сезон и селекцията

От Монтана обявиха името на новия старши треньор на отбора. Начело на изпадналия във Втора дивизия Северозападен тим ще застане Явор Вълчинов. 42-годишният специалист и неговият екип ще бъдат представени официално на стадион "Огоста" на 19 юни, когато монтанци започват лятната си подготовка.

 
Преди първата тренировка на отбора ще бъдат обявени целите, програмата за подготовка за новия сезон и селекцията.
 
"С кмета на Монтана Златко Живков се срещнахме и разговаряхме с Явор Вълчинов. Имахме и други варианти, но смятам, че направихме правилния избор", заяви президентът на клуба Румен Панайотов
И Сити ликува на "Бернабеу", Алонсо е на дузпата (ВИДЕО)

Мбапе гледа от резервната скамейка загубата в Шампионска лига

Лудогорец организира томбола

За феновете, които ще пътуват с отбора при последното гостуване на Рейнджърс в Глазгоу

Локо (Пловдив) пусна билетите за последния мач за годината

"Смърфовете" приемат Монтана за Купата

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си