Роналдо плаща 14,7 млн. евро и остава в Реал

Роналдо плаща 14,7 млн. евро и остава в Реал

Изказването на Флорентино Перес се е понравило на голямата звезда

Голямата звезда на Реал Мадрид  Кристиано Роналдо е започнал да преразглежда решението си да напусне "Сантяго Бернабеу", съобщава AS.

Според изданието, четирикратният носител на Златната топка се е почувствал далеч по-добре след изказването на президента на "кралския клуб" Флорентино Перес. Строителният предприемач защити Роналдо и заяви, че той не е имал намерение да нарушава данъчните закони на Испания. Перес добави, че не възнамерява да преговаря с други клубове за Кристиано, защото нападателят е част от историята на Реал.

Изказването се е понравило на звездата и той е разкрил пред част от съотборниците си в националния отбор на Португалия, че може да преосмисли решението да напусне "Бернабеу". Въпреки това 32-годишният Роналдо няма да бърза с бъдещето си, докато не говори лично с Перес.

Кристиано беше обвинен в укриване на 14,7 милиона евро данъци между 2011 и 2014 г. Според съда, той е крил доходите за имиджовите си права и световните медии разгласиха, че се е обидил от целия скандал, заради което иска да напусне Реал. Името му е свързвано със завръщане в Манчестър Юнайтед или ПСЖ, но по-всяка вероятност ще остане в Мадрид, тъй като Реал ще го пусне само срещу освобождаващата му клауза от 1 милиард евро.

По-рано стана ясно, че Роналдо е решил да плати на данъчните дължимата сума, за да избегне затвор. На 31 юли той ще даде показания по обвинението
 

Ливърпул се прицели към 19-годишен нападател на РБ Лайпциг

Английският футболен гранд Ливърпул се е прицелил към нападателя на РБ Лайпциг - Ян Диоманде, съобщи ESPN.

Десподов преди мача на ПАОК в Разград: Познавам съперника много добре

Петкратният футболист номер 1 на България Кирил Десподов през новата седмица ще има особена роля за гръцките медии, тъй като тимът му ПАОК (Солун) в четвъртък ще гостува на Лудогорец (Разград) в шестия кръг на турнира на УЕФА Лига Европа.

Мохамед Салах аут от групата на Ливърпул за Шампионската лига

Мохамед Салах няма да бъде в разширения състав на Ливърпул за мача с Интер Милано в Шампионската лига, който ще се играе във вторник, твърди радио "Монте Карло".

Конте: Играчите ми заслужават комплименти

Старши треньорът на Наполи Антонио Конте похвали своите играчи за себераздаването при победата с 2:1 над Ювентус в 14-ия мач от Серия А.

Ръководството на Реал Мадрид е провело среща за бъдещето на треньора Шаби Алонсо

Ръководството на Реал Мадрид е провело дълга среща веднага след поражението на столичани с 0:2 у дома срещу Селта Виго в неделя вечерта в двубой от Примера дивисион.

Мениджърът на Тотнъм засипа с похвали Краси Балъков

Българският финансист Кирил Евтимов присъства на мача от Висшата лига между Тотнъм и Брентфорд в Лондон.

Спалети: Ако не контролираш топката срещу Наполи, ставаш пътник

Старши треньорът на Ювентус Лучано Спалети призна превъзходството на съперника при загубата с 1:2 от Наполи в 14-ия кръг на Серия А.

След загубата на Реал: Хвърчали са бутилки в съблекалнята

Загубата на Реал Мадрид при домакинството на Селта Виго с 0:2 е провокирала голямо напрежение в съблекалнята на гранда от испанската столица, информира телевизионното предаване "Ел Чирингито".

Мъри Стоилов: Грешките през второто полувреме провалиха Гьозтепе срещу Трабзонспор

Българският старши треньор на Гьозтепе (Измир) Станимир Стоилов остана доволен от представянето през първото полувреме при поражението с 1:2 от Трабзонспор в 15-ия кръг на Суперлигата, като отбеляза грешките след почивката.