Кобрата се бие с Джошуа още през октомври? (ВИДЕО)

Кобрата се бие с Джошуа още през октомври? (ВИДЕО)

За това намекна промоутърът на световния шампион Еди Хърн

 Най-добрият български боксьор Кубрат Пулев може да сбъдне мечтания мач с Антъни Джошуа още на 28 октомври, стана ясно днес.

 
Това съобщи промоутърът на световния шампион в тежка категория във версиите IBF, IBO и WBA Джошуа - Еди Хърн.
 
"Лас Вегас е фаворит за провеждане на реванша между Антъни Джошуа и Владимир Кличко. През следващите две седмици ще определим датата и мястото", коментира Хърн пред радио Би Би Си.
 
"Кличко ще се съгласи на реванш, но ако той се проведе извън Великобритания. Смятам, че той ще иска да се боксира в Кардиф". 
 
"Не мисля, че в този случай парите за него имат значение. Мястото на реванша може да бъде Лас Вегас, Лагос (Нигерия), но от гледна точка на логистиката първият вариант е най-добър". 
 
"Ако все пак Владимир не иска да проведе този двубой, то Антъни Джошуа ще се бие с официалния претендент на IBF Кубрат Пулев на 28 октомври в Кардиф", добави Хърн.
 
 
Мартин Петков с първа защита на пояса си на MAX FIGHT 64 (ВИДЕО)

Българинът нокаутира испанец в стил муай тай с ММА ръкавици

Мани Пакиао увери, че боксовият двубой с Флойд Мейуедър няма да бъде демонстративен

Филипинецът Мани Пакиао заяви, че е подписал договор за двубой с Флойд Мейуедър и не би се върнал на боксовия ринга срещу американеца, ако това бе демонстративен мач.

Отново поискаха с протест и ултиматум оставката на шефа на кикбокса

Клубовете заплашват с бойкот, ако Галин Димов остане начело

България ще участва на боксовия турнир “Великият път на коприната”

Викторио Илиев пръв ще излезе на ринга от сънародниците ни

Адесаня: Няма да си тръгвам и не можете да ме спрете

Бившият шампион в средна категория на UFC е в серия от четири поредни загуби

Битката между Мейуедър и Пакио ще бъде от демонстративно естество

Двамата вече се срещнаха на ринга преди 11 години