Джордан Морис спаси САЩ от срамно равенство срещу Мартиника

Джордан Морис спаси Съединените щати от срамно равенство срещу Мартиника, след като се разписа в 76-та минута за победата на домакините на КОНКАКАФ Голд къп. Американците, които завършиха наравно 1:1 с Панама в първия мач в събота, спечелиха с 3:2 срещу Мартиника.

САЩ поведе с 2:0 през второто полувреме с голове на Омар Гонсалес и Морис, но Мартиника стигна до изравняване с две попадения на Кевин Парсмен. Морис обаче се разписа от близко разстояние 14 минути преди края и оформи крайния успех за американците в Тампа, щата Флорида.

Победата изкачи САЩ начело в група "Б" при равенство в точките с отбора на Панама, който надви с 2:1 Никарагуа.