Дора Милева: Нямам обяснение защо победителят в търга обжалва

Дора Милева: Нямам обяснение защо победителят в търга обжалва

„Доколкото знам, има намерение да се плати сумата, аз усещания не мога да коментирам”

"Съдът ще се произнесе в срок. Нямам обяснение защо победителят в търга обжалва, това си е негово решение.”

Това каза Дора Милева след поредното заседание на Софийския градски съд във връзка с фалиралото дружество ПФК ЦСКА АД.

Днес бяха призовани синдикът, длъжникът (ПФК ЦСКА АД) и кредиторът Националната агенция по приходите, за да се разгледа възражение на дружеството срещу прието вземане на НАП.

Освен тази жалба, в съда са входирани още 7 възражения срещу разпределението на дълговете, направено от Милева.

Тя изготви сметка между 143-ма кредитори на 8-те милиона лева, с които беше спечелен търгът за активите на ПФК ЦСКА АД, а след заседанието Милева бе запитана дали това е с цел протакане, за да не бъдат платени парите.

„Не мога да коментирам по този начин, съжалявам. Аз лично нямам интерес от продължаване на делото. Има възражения, аз ще си дам становището, а после ще реши съдът, но след това има възможност пак за възражения и за обжалвания, вече пред Апелативен съд. Той решава производствата по несъстоятелност сравнително бързо, така че не може да се проточи с години”, каза Милева.

„Доколкото знам, победителят в търга има намерение да плати сумата, а иначе аз усещания не мога да коментирам. Обжалват, защото са намерили мотиви, това си е тяхно право.”

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час

БФС "удари" клубовете с над 14 000 евро глоби след първия пролетен кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 20-ия кръг в efbet лига