Боримиров се закани на Хайдук: Ще им го върнем тъпкано на реванша (ВИДЕО)

Боримиров се закани на Хайдук: Ще им го върнем тъпкано на реванша (ВИДЕО)

Съдията не свири това, което се случваше на терена, атакува спортният директор на Левски

Спортният директор на Левски Даниел Боримиров се закани „сините” да си върнат тъпкано на Хайдук (Сплит) на реванша в София за всичко случило се преди и по време на мача в Хърватия.

„Казах срещу Сутиеска, че нашият отбор е млад, необигран, има още неща да изчиства, отделни детайли. Към края на мача ние бяхме отборът, който опитваше да намери пролука към тяхната вратата, но за съжаление не успяхме Надявам се това да го сторим другия четвъртък. За жалост ще ни липсва 12-ия играч. Сигурен съм, че щяхме да напълним „Герена”. Отчасти знам какво се е случило. За мен умишлено се стигна до това тяхно задържане, за да не влязат на мача. Мисля, че за реванша ще им го върнем тъпкано”, каза Боримиров след загубата с 0:1 в Дугополие.

„Ще подложим Хайдук на натиск от първата минута. Трябва да се възползваме от фактора домакинство. Трябва да търсим и да искаме победата повече от тях. С нищо не ме изненадаха. Видя, че се кондиционно отпаднаха”, добави шефът на „сините”.

Той обвини съдията Мохамед Ал-Хаким, че е наклонил везните в полза на Хайдук.

„Мисля, че имаме добри шансове за реванша. Явно съдията не свири това, което се случваше на терена до момента, в който не отсъди дузпа. Преди това имаше фаул срещу Прохазка, но това не е оправдание. Нашари ни с картони, мисля, че критерият не му беше еднакъв към двата отбора”.

Боримиров е доволен от физическата форма на румънеца Рошу и предупреди Мапуку, че в отбора на Николай Митов незаменими играчи няма.

„Рошу кондиционно е на добро ниво, само към края на мача малко отпадна. В нашия отбор незаменими футболисти няма. Всеки един с работата си ще показва дали ще бъде титуляр или резерва. Работим по селекцията, не искам да бързам и да взимам прибързани решения. Когато се убедим в качествата на даден футболист, тогава ще направим стъпка”.

 

Симов: Трябаваше да бъдем по-настоятелни

Треньорът на Ботев (Враца) не бе особено доволен след равенството

Помощникът на Нанков: Не сме доволни от този резултат

Илиян Памуков, помощник-треньор в щаба на Анатоли Нанков в Монтана, сподели мнението си след дербито на Северозапада, завършило 0:0 при гостуването на Ботев Враца

Ботев (Враца) и Монтана си спретнаха нулево реми (ВИДЕО)

Гостите останаха с 10 души на терена, но стигнаха до точката

Херо отнесе тежко наказание от БФС

Старши треньорът на Ботев Пловдив е наказан за три мача и глобен с 3000 лева за обиди на длъжностно лице след мача на „канарчетата“ от 19 кръг на Efbet лига

Дисциплинарната комисия глоби Спартак Варна с 2300 лева след мача с Левски

ЦСКА и "сините" ще трябва да платят 1500 и 1800 лева

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Монтана 0:0

Следете на живо мача с нас тук

Няколко клуба от Втора лига с мераци към напусналия Спортист (Своге) Стоян Славков

Дефанзивният халф приключи с тима днес

Лудогорец пуска жалба след мача със Славия

"Орлите" с претенции за неотсъдена дузпа и червен картон

Ясни са съдиите за осминафиналите за Купата

Пратиха Кабаков в Добрич