Три български лодки на косъм от финалите на европейското по кану-каяк

Три български лодки на косъм от финалите на европейското по кану-каяк

Мъжката ни четворка остана на шесто място и също ще бъде част от Б-финала

 Три български лодки останаха на косъм от финалите в своите дисциплини на Европейското първенство по кану-каяк за мъже и жени и пара кану, което се провежда в Пловдив.

 
Мирослав Кирчев (1000 м едноместен каяк), Ангел Кодинов (500 м едноместно кану) и двойката каяк на 500 м Велиян Бъчваров и Христо Реков останаха на косъм от финалите, след като завършиха 4-ти в полуфиналите.
 
Българите направиха отлични гонки, но за малко не успяха да се доберат до третата позиция, която им осигуряваше място във финала и ще гребат в Б финалите.
 
Мъжката ни четворка каяк в състав Тодор Колевски, Велиян Бъчваров, Кристиян Душев и Христо Реков пък завършиха 6-ти в своя полуфинал и също ще участва в Б финал.
 
Женската ни двойка каяк Даниела Недева и Анастасия Лавренова остана на 9-та позиция в серията си на 500 м двуместен каяк.
 
В 15.10 часа утре световната и европейска шампионка Станилия Стаменова стартира участието си в едноместното дамско кану на 200 м.
 
 
 
 
 
Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия