Двама титуляри на Левски отпадат за Хайдук

Двама титуляри на Левски отпадат за Хайдук

Давид Яблонски и Антонио Вутов не могат да се възстановят навреме от контузиите си

Сериозни проблеми за Левски преди реванша с Хайдук от втория квалификационен кръг за Лига Европа.

 
"Сините" няма да могат да разчитат на двама от основните си футболисти за важната среща. Давид Яблонски и Антонио Вутов имат травми, които няма да им позволят да вземат участие. 
 
Яблонски страда от разтежение и вчера му е бита инжекция, но въпреки това не може да тренира със съотборниците си. 
 
Вутов пък получи нелепа травма в Черна гора и все още не може да се възстанови.
 
Чешкият защитник няма да играе и срещу Локомотив Пловдив в неделя. Срещу Хайдук неговото място ще заеме Георги Ангелов. 
 
Вутов трябва да почива още поне седмица и със сигурност отпада за реванша в четвъртък. Това почти сигурно означава, че новото попълнение Жорди Гомес ще е титуляр срещу хърватите. 
 
Левски трябва да гони задължителна победа и същевременно да се стреми да не допусне гол. Кадровите проблеми ще усложнят още повече тези задачи.