Фруум запази жълтата фланелка след последния планински етап

Фруум запази жълтата фланелка след последния планински етап

Уорън Баргил пък спечели 18-ия етап на Тур дьо Франс

 Крис Фруум задържа жълтата фланелка на лидер в колоездачната обиколка на Франция и след убийственото планинско изкачване в четвъртък, с което и последните надежди на Ромен Бардет за титла се изпариха. Уорън Баргил пък спечели 18-ия етап след атака на 14-километровото изкачване.

 
Фруум, състезател на Скай, започна деня в Алпите с 27 секунди преднина срещу Бардет и Ригоберто Уран. Лидерът в класирането пресече линията на четири секунди от своя основен съперник за първото място и вече води с 23 секунди, а Уран е на 29 от челото. Това означава, че само чудо може да спре Фруум по пътя на британеца към четвърта титла от тура.
 
Петъчният 19-и етап е 222-километрова отсечка на юг, а за събота е насрочено преследването по часовник, в което Фруум е основен фаворит. 
Давид Иванов не стигна до финала на кон с гривни в Котбус

Първи с 15.000 точки е Габриел Тарчета от Италия

Пети финал за България от Европейското първенство по стрелба с лък в зала

Входът за зрители в зала "Колодрум" е свободен

Стилияна Николова блесна с убедителна победа в контролното на националния

Проверката премина при изключително високо ниво

Враца отличи своята вицешампионка по спортна стрелба!

След сребърния медал от Европейското първенство по спортна стрелба в Бургас младата надежда на врачанския клуб по спортна стрелба – Деница Тошева се срещна с кмета Калин Каменов.

Днес обявяват Спортист на Балканите, Карлос Насар и Алекс Николов сред номинираните

Резултатите в 52-ото издание на анкетата на Българската телеграфна агенция "Спортист на Балканите" за 2025 година ще бъдат обявени днес на специална церемония от 16.00 часа в София

Сестри по оръжие със 17 Олимпийски игри и 8 медала!

Няма изстрел, който може да разбие приятелството на Мария Гроздева и Нино Салуквадзе