Рекорден брой участници на европейското по плажен тенис

Рекорден брой участници на европейското по плажен тенис

112 състезателни двойки от 22 държави ще се включат в турнирите при мъжете, жените и смесените двойки

За втора поредна година най-добрите състезатели на стария континент ще премерят сили във ваканционно селище Санта Марина, град Созопол. Надпреварата ще се проведе в периода 8-10 септември. 112 състезателни двойки от 22 държави ще се включат в турнирите при мъжете, жените и смесените двойки.

За втора поредна година ще има състезание и в категория до 18 години. Фаворит за първото място е отборът на Италия, който в завършилото наскоро световно първенство в Москва отново спечели титлата.

Състезателите на България също имат големи надежди да продължат доброто си представяне от миналата година.

Домакин на първенството е БФТенис в партньорство с „ФеърПлей интернешънъл“ и ваканционно селище Санта Марина.

Мексиканецът Исак дел Торо спечели втория етап от колоездачната Обиколка на Франция (ВИДЕО)

Вингегор остава начело в генералното класиране

Наше момиче със сребро от международен турнир по бадминтон

Христомира Поповска спечели сребърен медал на единично жени на международния турнир по бадминтон от "Future Series" във френския град Песак.

Скръбна вест в българската аеробика

Почина президентът на Съюза по аеробика Димитрина Къндева, съобщиха от БФ Гимнастика

Министър Керязов награди спортистите със синдром на Даун

На шампионата, който се проведе в София, нашите състезатели завоюваха общо 27 медала

МОК отказа олимпийски статут на Фарьорските острови и Гренландия

Гренландия и Фарьорските острови няма да бъдат признати за отделни и независими олимпийски отбори, въпреки искането на датския парламент, заявиха от МОК.

Министър Керязов отличи млади таланти в спортните танци след престижни международни успехи

„Поздравявам вас и вашите треньори за постигнатите успехи", каза той