Драма на "Българска армия"! Шеф хвърли оставка

Драма на "Българска армия"! Шеф хвърли оставка

Вижте кой е на път да напусне ЦСКА

Драмите на стадион "Българска армия" след загубата на ЦСКА от Лудогорец с 0:1 продължават с пълна сила! Според информация от няколко източника, оставка е подал административният директор Милко Георгиев. Засега тя не е приета от Гриша Ганчев, но е възможно да се стигна до раздялата на Георгиев с клуба до няколко дни.

Милко, който до преди месец бе най-активният говорител на "червените", не се е появявал пред медиите около мачовете със Славия и Лудогорец.Административният шеф многократно демонстрира бодряшки оптимизъм, че ЦСКА ще играе в Европа, но това така и не стана.

Известно е, че той изключително близък до другия съсобственик на ЦСКА - Юлиян Инджов. Преди няколко дни ръководството освободи и пресаташето на клуба Христофор Христов.

ОБРАТ: Трансферът на Станич в Олимпиакос пред провал?

Полузащитникът на Лудогорец Петър Станич изглеждаше, че е близо до трансфер в гръцкия гранд Олимпиакос, но сделката все още не е завършена и има опасност да пропадне

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.