Градушка прекъсна тренировка на ЦСКА на Панчарево (СНИМКИ)

Градушка прекъсна тренировка на ЦСКА на Панчарево (СНИМКИ)

В сряда от 10:00 сутринта на базата "червените" играят контрола с Царско село

Следобедната тренировка на ЦСКА на базата в Панчарево беше прекратена броени минути след старта ѝ заради лошите метеорологични условия. Над Панчарево се изля обилно количество дъжд, който прерасна в градушка и заради нея играчите се прибраха в съблекалнята.

След кратка пауза Стамен Белчев изведе футболистите на терена и тренировката започна отначало. Това е второ занимание за деня, в което се включиха и титулярите от последния мач с Лудогорец, които получиха по-дълга почивка от старши треньора. 

Утре, сряда (26 юли), от 10:00 часа на базата в Панчарево ЦСКА ще изиграе контрола с Царско село, която ЦСКА ТВ ще излъчи на живо. В проверката шанс за изява ще получи френският халф Юнес Каабуни, който е на проби в отбора, както и футболистите с по-малко игрови минути в шампионата до момента.


Ботев Вр се издължи, ФИФА вдига забраната

Клубът ще може да картотекира нови футболисти

Попето остава в Арда при класиране в Европа

Наскоро халфът обяви, че ще прекрати кариерата си след края на сезона

Христо Янев набеляза трима от елита на България

ЦСКА вече работи по зимната си селекция

Левски подкрепи Митков: Атаките към достойнството на наши футболист е в разрез с ценностите на клуба

Вижте позицията на "сините"

Защитник на Левски ще се оперира

Проблемите на Алдаир налагат хирургическа интервенция

Грозно!  Фенове на Левски горят снимка на Асен Митков, Анди Краев с послание

Много грозна поява от фенове на "сините"

ЦСКА 1948 приема Добруджа с амбиция за победа

Двубоят е днес от 15:00 часа

Лудогорец ще опита да продължи серията си срещу Славия

Срещата е днес от 17:30 часа

Хаджиевски: Направихме добър полусезон, макар че разполагаме със скърпен отбор

Треньорът на Спартак (Варна) видя позитивни няколко месеца