Хванаха аржентински плувец с допинг на световното

Хванаха аржентински плувец с допинг на световното

Мартин Найдич е отстранен от шампионата

Аржентиският плувец Мартин Найдич бе отстранен от световното първенство в Будапеща заради положителна допинг проба, съобщи порталът Inside the games. 26-годишният състезател бе записан за участие в сериите на 1500 метра свободен стил, но не стартира по настояване на федерацията по плувни спортове на Аржентина заради положителна допинг проба. 

 
Преди това Найдич участва в Будапеща на 400 метра свободен стил, където завърши 35-и и на 800 метра свободен стил, където остана 26-и. "Очаквам официалното решение по моя въпрос. Огорчен съм, че пробата ми е положителна. Никога съзнателно не съм приемал забранени препарати", коментира плувецът.
Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия