На Острова: Коутиньо подаде молба за трансфер и отказа да играе срещу Уотфорд

На Острова: Коутиньо подаде молба за трансфер и отказа да играе срещу Уотфорд

Ливърпул обаче отказва да продаде бразилеца на Барселона

Ливърпул отказа официалната молба за трансфер на Филипе Коутиньо.

25-годишният бразилец иска да се присъедини към Барселона и изрази писмено желанието си чрез имейл до спортния директор Майкъл Едуардс, след като собствениците на „червените“ официално съобщиха, че нямат намерение да се разделят с него.

Мърсисайдци вече отказаха две оферти от Барса за звездата си, последната от които на стойност от 100 милиона евро, а според английските медии Коутиньо е отказал да вземе участие в съботния двубой на Ливърпул срещу Уотфорд.

Въпреки това, собствениците на клуба отказват да сключат сделката с каталунците, които имат средства за харчене, след като получиха 222 милиона евро от ПСЖ за Неймар.

Коутиньо е гласен за наследник на своя сънародник, а вариант за заместник е и Усман Дембеле от Борусия Дортмунд.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал