Кой ще спечели Шампионската лига?

12 август 2017 18:21 Христо Иванов

Байерн мачка за Купата на Германия (ВИДЕО) (РЕЗУЛТАТИ)

Байерн (Мюнхен) разби с 5:0 Кемницер като гост в мач от първия кръг на турнира за Купата на Германия. Роберт Левандовски вкара два гола за "баварците", а по веднъж точни бяха Кингсли Коман, Франк Рибер и Матс Хумелс.

Играчите на Карло Анчелоти откриха резултата в 20-ата минута. Левандовски изпълни пряк свободен удар, и въпреки че бранител се опита да спре топката с ръка, кълбото влетя в мрежата за 0:1.

В началото на второто полувреме Кингли Коман бе изведен в добра ситуация и не сгреши за 0:2. В 60-ата минута след много красива атака Корентен Толисо получи в наказателното поле и пусна успоредно на голлинията за Левандовски, който отблизо вкара втория си гол в мача за 0:3.

В 79-ата минута Рибери се разписа от фаул за 0:4. Крайният резултат оформи Матс Хумелс. Бранителят се разписа с глава в 89-ата минута.