44 отбора ще участват на Beach Volley Varna open

 44 отбора ще участват на Beach Volley Varna open

Заявки за участие са подали отбори от Смолян, Кърджали, София, Добрич, Бургас и други градове и на практика се явява един от най-масовите турнири в летния спорт

 32 отбора при мъжете и 12 при жени (или над 80 души) ще вземат участие в организирания от Община Варна турнир по плажен волейбол Beach Volley Varna open, които ще се проведе на южен плаж под ПК „Приморски” На 18-19 август (петък-събота) 2017 г.


Заявки за участие са подали отбори от Смолян, Кърджали, София, Добрич, Бургас и други градове и на практика се явява един от най-масовите турнири в летния спорт. 

 
Организаторите на проявата са предвидили различни предметни награди и награден фонд на турнира за призовата тройка. В петък от 16.30 часа е техническата конференция за определяне на жребия и схема на провеждане, а от 17.00 часа е официалното откриване на състезанието. 
 
 
Идеята и целите на организаторите от Община Варна, дирекция “Спорт” са да се стимулира и популяризира двигателната активност сред спортисти и аматьори и популяризиране на плажните спортове в град Варна. 
 
 
В турнирът по плажен волейбол имат право на участие отбор съставен от двама мъже и отбор от две жени, които не са участвали на турнири по плажен волейбол кръг от ДП на БФ Волейбол.
В Русия: Симеон Николов и Локомотив Новосибирск с бронзови медали

Българският волейболен национал и тима му останаха трети за Купата

Николов и Локомотив допуснаха обрат в полуфинала за Купата на Русия (ВИДЕО)

Само един Мони се оказа недостатъчен за отбора

Перуджа е на финал в Шампионска лига (ВИДЕО)

Шампионите на Италия очакват да научат името на съперника си

Александър Николов ще играе финал в азиатската Шампионска лига по волейбол

В спора за трофея Фулад Сирджан ще срещне победителя от втория полуфинал

Премия от 20 000 евро за шампионите във волейбола “Левски София” от генералния спонсор Palms Bet

Собствениците на генералния спонсор на клуба Мило Борисов и Роси МакКий присъстваха лично на церемонията и връчиха чека на „сините“ шампиони

Разпределителят на Левски се сбогува с отбора

Трикратният шампион със “сините” ще продължи кариерата си в Италия