Важна победа за Царско село

Поведоха в класирането на Втора лига

Отборът на Царско село 2015 победи с 3:2 новака Струмска слава (Радомир) в мач от 5-ия кръг на първенството на Втора лига. Струмска слава поведе още в петата минута. Точен бе Александър Аспарухов, който наказа бившия си тим с дебютното си попадение в професионалния футбол.

Нападателят Божидар Кацаров изравни в 20-ата минута с първото си попадение за сезона. Голмайсторът на "розовите" и първенството Светослав Диков донесе пълен обрат още в 28-ата минута, когато отбеляза шестото си попадение за сезона. През втората част Георги Хашев увеличи преднината на домакините до 3:1 в 60-ата минута.

Това бе първи гол за бившия играч на Нефтохимик с екипа на "царете". Отборът от Радомир върна моментално едно попадение след точно изпълнена дузпа, която бе реализирана от Ивайло Стоянов в 62-ата минута.

Царско село вече има 11 точки в класирането, като заема първо място. Столичани са единственият състав, който няма загуба в първенството заедно с Поморие, който има мач по-малко.

Официално: ЦСКА 1948 представи Иван Иванов