Виктория Томова вече мисли за квалификациите на US Open

Виктория Томова вече мисли за квалификациите на US Open

Българката отпадна в Ню Хейвън

Виктория Томова отпадна във втория кръг на квалификациите на силния турнир в Ню Хейвън.

Българката загуби с 1:6, 6:4, 3:6 от поставената под №2 Кристина Плишкова от (Чехия), която е 40-а в света.

Вчера Виктория Томова спечели първия си мач на американска земя за сезона. 22-годишната българка победи със 7:6(5), 6:3 квалификантката от САЩ Мария Матеас.

Двубоят на Виктория започна в петък, но бе прекъснат поради дъжд при 5:5 в тайбрека на първия сет.

С този успех тя си осигури 13 точки за световната ранглиста.

През следващата седмица Виктория Томова ще играе в квалификациите на „US OPEN“.

Григор след триумфа срещу Меншик: Изминалите 12 месеца бяха изключително трудни (ВИДЕО)

Григор Димитров се класира за третия кръг на Уимбълдън, след като победи полуфиналиста от Ролан Гарос Якуб Меншик с 3:1 сета - 7:6 (5), 4:6, 7:5, 6:3. Българинът даде доста емоционално интервю на корта след успеха.

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”

Кузманов е на четвъртфинал на Чалънджър в Брашов (ВИДЕО)

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите ATP Challenger 75 в Брашов (Румъния) с награден фонд от 97 640 евро

Новак разкри какво прави българинът в щаба му

Сръбската тенис звезда обясни, че Стоянов не изпълнява функциите на психолог, а работи като „треньор по ментално представяне“.

Българин влезе в щаба на Новак Джокович

Българският инвеститор, предприемач и консултант Константин Стоянов влезе в щаба на сръбския тенисист Новак Джокович.