Как ще завърши мачът Лудогорец - Хофенхайм?

20 август 2017 19:54 Велизар Антов

Челси взе дербито на Лондон (ВИДЕО)

Челси слечели гостуването си на Тотнъм в дербито на Лондон от втория кръг на английската Висша лига с 2:1. Двубоят беше първо домакинство за Тотнъм на стадион "Уембли".

Макар "шпорите" да имаха преимущество през първото полувреме, "сините" бяха тези, които поведоха в резултата. В 24-та минута левият бек Маркос Алонсо изпълни перфектно пряк свободен удар и даде аванс на шампионите. В 42-та минута Тотнъм имаше възможност да изравни, но Хари Кейн нацели страничната греда.

През втората част домакините продължиха да натискат и изпуснаха положения чрез Кристиян Ериксен и Хари Кейн. В 82-та минута момчетата на Маурисио Почетино изравниха, след като Миши Батшуаи си отбеляза автогол. Равенството обаче не трая дълго, като в 87-та минута Алонсо изведе Челси напред, след като беше изведен на стрелкова позиция от Педро.

Така Челси записа първа победа през сезон 2017/18 и има 3 точки, колкото са и в актива на Тотнъм.

тия няма да са
Изпратено от Анонимен на 20 август 2017 21:34. |
Началото сме, но тази година нещата са доста по-ясни. Двата манчестъра първи и втори. Борбата ще е за другите две места за шампионска лига. Откровено не знам на кого да заложа. Челси с мангал разбил отбора си. Или уморения още преди началото на шампионата Тотнъм. Или отборите без защита Арсенал и Ливърпул. А може би Евертън. Всъщност не изключвам и изненадата на сезона която ще се появи. Но все пак титла в Манчестър.
Венци
Изпратено от Анонимен на 20 август 2017 20:25. |
Стига празнежи! Елате и си направете отбор в Managerleague и влезте в Българската лига. Това е най-добрата on-line футболна мениджърска игра стратегия, симулация на национални футболни първенства, купи на страните и евротурнири. В Първа Българска дивизия ви чакат грандовете Ветрен Юнайтед, ФК Джебел, Дондуково, Маниш Даскалово, ЦСКА Люлин, Нафтадон Бургас, Тропанчо, Доростол, Левски България, Големите Топки и други. ------ ЛИНК ------ managerleague.com/index.pl?ref=968405
:)
Изпратено от Анонимен на 20 август 2017 20:17. |
Челси напомни на Тотнъм, че е втори , въпреки напъните на съдията да помогне на шпорите.... много груб футбол от страна на тотнъм , дано да са 5-ти този сезон .
Отсъждания
Изпратено от Анонимен на 20 август 2017 20:16. |
Като цяло тотнам превъзхожда Челси заради слабата средна линия и най-вече бакайоко. Но спестен червен картон за тотнам за близането в караката на играч на Челси! Отново двоен стандарт се показва. Миналата седмица Кейхил го изгониха за подобно Влизане, тук обаче само жълто дадоха?!? WTF? Не нзма защо не пуска Кенеди, много талантлив е, този Бакайоко е пълна скръб с тези ръже дето ги шири и дърпа противниците и след негово нарушение стана гола за тотнам. Безмислен фал срещу играч който дори бе с гръб към вратата.