Херо: Трябва да обновим състава

Херо: Трябва да обновим състава

Треньорът на Лудогорец говори за проекта, срещата със Судува и Иртиш

Треньорът на Лудогорец Димитър Димитров говори пред БНТ за новия си отбор Лудогорец и какви са му очакванията за развитието на клуба. Освен това наставникът заяви, че отборът му има страхотни шансове да отстрани Судува след 2:0 в Разград, но играчите му трябва да се отнесат професионално към втория мач.
 
"Имаме доста резерви в тактически план. В бързото разиграване, дублирането на фланговете, индивидуалното надиграване - все неща, които трябваше да се опитаме да ги правим по рано срещу Судува.  Не отписвам нито един мач. Шансовете ни са големи, но във футбола има винаги изненади. Надявам се да не допуснем такава", заяви Херо.
 
Новият наставник сподели и мнението си относно новия си клуб:
 
"Проектът Лудогорец ми харесва. Той се доказа в годините. Напуснаха силни играчи, но е наша задача да обновим отбора. Трябват ни нови, с които да засилим конкуренцията, защото играем на няколко фронта. Имах няколко предложения през годините от Лудогорец, но сега се реших да предприема тази стъпка. Не мислих много, защото искам да бъда близо до семейството си.
 
Този проект трябва да продължи и да се обнови състава. Политиката, която е начертал собственика, е изключително правилна и това се доказа през годините", уверен е Херо.
 
"Периодът ми в Иртиш беше изключително позитивен. направиха ми страхотно изпращане и имат страхотно уважение към мен", завърши бившият треньор на Иртиш.
Основен футболист на Локо (Пд) се присъедини към лагера на тима

Полузащитникът ще започне своята девета година при “смърфовете”

Вечно дерби на пазара: ЦСКА иска трансферна цел на Левски

ЦСКА проявява интерес към централния защитник на Каза Пиа Жоао Гулар

Динамо Загреб взе талант на Барселона

Барселона и Динамо Загреб постигнаха споразумение за трансфера на Дани Родригес

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига