Севиля се измъкна срещу Истанбул ББ (РЕЗУЛТАТИ+ВИДЕО)

Наполи отново победи Ница

Севиля се класира за груповата фаза в Шампионската лига след равенство 2:2  у дома в реванша от плейофите на турнира срещу Истанбул ББ. Така след успеха с 2:1 преди седмица, андалуският тим продължава напред.

ВИДЕО ОТ МАЧОВЕТЕ МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!!!

Елжеро Елиа даде преднина на турския тим в 17-ата минута. В 52-ата Серхио Ескудеро успя да изравни. В 75-ата Нолито навърза няколко защитници на гостите и пусна към Бен Йедер, който реализира за 2:1. В 83-ата минута Един Вишча израни резултата. В продължението на срещата ветеранът Емре Белозоглу можеше да прати своя тим в групите на ШЛ, но удари греда от фаул.

Италианският Наполи се класира за груповата фаза на Шампионската лига след нова победа над Ница. На "Алианц Ривиера" неаполитанците сразиха "орлетата" с 2:0 и с общ резултат 4:0 продължават напред. Гостите откриха резултата в началото на второто полувреме, когато се разписа Хосе Кайехон. Испанецът бе изведен сам срещу Кардинал от Хамшик. В 89-ата минута Инсинье оформи крайния резултат.

РЕЗУЛТАТИ ОТ СРЕЩИТЕ В ШЛ, ИГРАНИ ДНЕС:

От 18:30 часа:

Астана (Казахстан) - Селтик (Шотландия) 4:3
(в първия мач 0:5, общ резултат 4:8)
1:0 Кристофер Айер (26-автогол), 1:1 Скот Синклеър (34), 2:1 Серикжан Мужиков (48), 3:1 Патрик Твумаси (49), 4:1 Патрик Твумаси (69), 4:2 Оливие Нтчам (80), 4:3 Лейг Грифитс (90)

(в първия мач 2:1, общ резултат 4:3)
0:1 Елжеро Елия (17), 1:1 Серхио Ескудеро (52), 2:1 Уисам Бен Йедер (75), 2:2 Един Вишча (83)

Ница (Франция) - Наполи (Италия) 0:2
(в първия мач 0:2, общ резултат 0:4)
0:1 Хосе Кайехон (48), 0:2 Лоренцо Инсиние (89)

Еврограндове искат играч на Мъри Стоилов

Тен Хаг: Доволен съм, не видях паника

Вижте какво каза мениджърът на Манчестър Юнайтед

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати