Етър спря и Ботев, продължи с добрата серия (ВИДЕО)

Двата отбора завършиха при равенство 1:1 във Велико Търново

Етър продължава с доброто представяне от последните три кръга. "Болярите" записаха две поредни победи срещу Пирин и Славия, а днес футболистите на Станислав Генчев завършиха при равенство 1:1 с Ботев (Пловдив) в откриващия мач от 7-ия кръг в Първа лига.

Срещата предложи доста интересни моменти и пред двете врати, така че на първо четене равенството изглежда справедлив резултат.

Гостите от Пловдив успяха първи да открият резултата, след като Виана бе изведен на добра позиция в наказателното поле и откри за 1:0 за Ботев. Домакините от Етър обаче успяха да възстановят паритета до края на полувремето с попадение на Бадара.

През втората част и двата състава имаха интересни възможности за попадение, но не показаха точен мерник. В крайна сметка Етър - Ботев 1:1!