Коутиньо отказа да играе за Ливърпул

Коутиньо отказа да играе за Ливърпул

Бразилецът не иска да бъде картотекиран за Шампионската лига

Звездата на Ливърпул Фелипе Коутиньо е информирал ръководството, че не иска да бъде картотекиран за груповата фаза на Шампионската лига. Бразилецът иска да премине в Барселона и се надява трансферът му на "Камп Ноу" да стане факт до края на август.

 

Според beIN Sports, Коутиньо е много разочарован от твърдата позиция на Ливърпул да не го продава. Той е готов да бойкотира всички мачове на отбора, не само в Шампионската лига. До момента бразилецът не е взел участие в нито един официален мач от началото на сезона, а от клуба изтъкват като причина контузия в гърба.

 

Последното предложение на Барса беше на стойност 138 млн. евро плюс бонуси, но веднага беше отхвърлено.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана