Митов иска нови футболисти в Септември

Митов иска нови футболисти в Септември

Треньорът ще прави мащабна селекция като в Левски

Цяло лято Николай Митов си играе на селекции. Младият треньор привлече куп нови футболисти на "Герена", а след като отборът му започна да буксува започна да се оправдава с липсата на време и с... голямата бройка нови футболисти.

Картината май ще се повтори и в Септември, на който Митов отново застана начело. Треньорът иска да направи нова селекция, като освободи съществена част от играчите, привлечени от Димитър Васев.

Някои ще дойдат на проби и ще бъдат тествани по време на контролата с Локомотив (София), която е планирана за 2 септември на базата в квартал "Драгалевци".

Черно море отпрати африканец

Черно море се отказа от услугите на Софиан Балул

Ради Цонев става свободен агент

Халфът Радослав Цонев няма да продължи да играе за врачанския Ботев, информира Дарик радио

Черно море създава убийствена конкуренция

С привличането на опитния Александър Колев Черно море създава убийствена конкуренция на върха на атаката, тъй като на този пост могат да бъдат използвани също Селсо Сидни и Георги Лазаров

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.