В Италия: Левски вече мачка като валяк

В Италия: Левски вече мачка като валяк

В родината на Делио Роси хвалят треньора след успешния му старт на Герена

Добрите игри на Левски впечатлиха и авторитетни международни издания. Италианският сайт на Goal.com обръща сериозно внимание на победната "синя" серия под ръководството на новия треньор Делио Роси. Според написаното там, "Пророка от Римини" е вдигнал морала на своя тим и тепърва ще го развива все повече в игрови план."

Италианските журналисти допускат в материала лека неточност, смятайки Славия за най-големия градски съперник на Левски.

"Приказен старт за Делио Роси начело на Левски. Откакто пое отбора, той го превърна в истински валяк. Под негово ръководство столичани записаха три победи в три мача, като последната от тях беше с 4:0 над най-сериозния съперник от града Славия. Роденият в Римини специалист вдигна морала в новия си отбор и го изведе до наистина впечатляваща серия. По този начин той върна надеждите у феновете за едно по-добро бъдеще", се казва в материала.

"Той пое тима след поражението от Верея с 0:2 и след това Левски победи Дунав с 2:0, Пирин с 3:0 в Благоевград и сега този исторически съперник на отбора му с 4:0. Благодарение на това, воденият от италианския специалист тим се доближава все повече до върха и е на три точки от лидера с мач по-малко от него", написаха още в сайта Goal.com

Веласкес: Беше мач, който трябваше да спечелим на 100%

Испанецът говори в края на календарната година

Радослав Кирилов: Тепърва идва трудното

Имаме добър колектив, трябва да продължим по същия начин

Без сензация на "Герена"! Левски спря хита в турнира за Купата (ВИДЕО)

"Сините" с класика над Витоша (Бистрица)

Ботев (Пловдив) награждава на „Колежа“ най-добрия си футболист

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

"Сини Сърца" събра ветерани за юбилея от успеха над Аякс

Ветерани и юноши заедно на обяд

НА ЖИВО: Левски - Витоша 3:0

"Сините" излизат срещу хита за Купата на България

Левски срещу Витоша за Купата –  има ли интрига или очакваното ще се случи?

Следете мача с NOVSPORT.COM

Охене и Мислович в групата на Левски за мача с Витоша

Двама от халфовете, които рядко влизат в плановете на треньора Хулио Веласкес - Карлос Охене и Патрик Мислович, са в групата на отбора за мача срещу Витоша (Бистрица) за Купата на България по-късно днес.

Илиан Илиев не бута състава, но променя схемата

Треньорът на Черно море ще спаси футболното правило, че когато отборът върви, съставът не се бута.