Двама асистент рефери с мач №100 в елита

Двама асистент рефери с мач №100 в елита

Мартин Венев и Станимир Илков влязоха в престижния клуб

Двама асистенти от Първа лига отбелязаха юбилей в седмия кръг, записвайки мач №100 в елита. Международникът Мартин Венев от София и Станимир Илков (Бургас) влязоха в престижния клуб, след като получиха наряди от Съдийската комисия на БФС.

 

Венев асистира на Никола Попов в мача Берое - ЦСКА, а Илков получи доверие да помага на Драгомир Драганов в двубоя Лудогорец - Пирин. Двамата получиха специални плакети от Съдийската комисия на БФС с пожелание за още много успешни мачове. 


БПФЛ с важна информация за феновете преди финала на Sesame Купа на България

Вижте какво информираха организаторите ден преди финалния сблъсък на "Васил Левски"

Спартак Вн получи тежък удар преди важния мач

Проблем възникна в центъра на защитата на Спартак Варна преди важния последен мач с Локомотив София в петък у дома

Черно море трепери за важен играч

В Черно море са притеснени за състоянието на Живко Атанасов

Средно по 5000 души на "Колежа" този сезон

Ботев Пловдив публикува данни за средната посещаемост на домакинските мачове на “Колежа”

Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине първия кръг на Шампионската

Българският първенец Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине през първия кръг на Шампионската лига, твърди статистическата платформа Football Meets Data

Предстои седмото издание на „Турнира на талантите“

Между 22 и 24 май 2026 г. Национална футболна база ще бъде домакин на седмото издание на „Турнира на талантите“ – едно от най-значимите събития в календара на детско-юношеския футбол в България