Среща на високо ниво в Локо (Пд)

Среща на високо ниво в Локо (Пд)

Съвещанието се проведе с цел анализиране, изясняване и обобщаване на ситуацията в клуба

Новият изпълнителен директор на Локомотив (Пловдив) Кузман Маринков проведе днес работно-опознавателна среща със служителите на клуба, съобщават "черно-белите" на официалния си сайт.

 

Съвещанието се проведе с цел анализиране, изясняване и обобщаване на ситуацията в клуба, както и за да се изготви определена концепция за работа. На срещата присъстваха ръководството на клуба, спортно-техническият щаб и други служители на "Лаута".

Арда остави Монтана с празни ръце след гол в 90-та минута

Кърджалийци победиха с 2:1 у дома и продължиха победната серия

Кривия: Озлобяваме се към успелите хора

Когато един човек си замине, тогава започват да го оценяват, обяви Александров

НА ЖИВО: Ботев (Пд) - Спартак (Вн) (СЪСТАВИ)

Следете мача на живо с нас тук

Батков: Борислав Михайлов беше добър човек

Бившият собственик на Левски Тодор Батков говори пред медиите по време на поклонението пред Борислав Михайлов, който почина на 31-и март.

Балъков: Когато човек си отиде, тогава най-много можем да го оценим

Стотици приятели, съотборници и спортни деятели се събраха днес в храм Света София, за да си кажат последно сбогом с легендарния капитан на златната ни единадесеторка Борислав Михайлов

Лечков: Дано запомните Боби като весел и саркастичен човек

Йордан Лечков изказа съболезнованията си към семейството на Борислав Михайлов