В Испания: Реал представя Модрич в петък

В Испания: Реал представя Модрич в петък

В Maдрид хърватинът ще играе с екип с №16, а договорът му ще бъде за 4 години

 Реал Мадрид се договори с Тотнъм за трансфера на полузащитника Лука Модрич, съобщи "Марca". Според авторитетното издание двете страни са се договорили хърватинът да премине на "Бернабеу" срещу сумата от 32 млн. евро.

Той вече си е стегнал куфара, има самолетен билет за Мадрид и ако премине без проблеми медицинските изследвания днес, ще бъде представен официално като нов играч на "белия балет" в петък.

В Реал той ще играе с екип с №16, договорът му ще бъде за 4 години и ще получава годишно възнаграждение в размер на 4,5 млн. евро. Миналият сезон Лука Модрич игра в 36 мача от английския шампионат, вкара 4 гола и асистира за други 6 попадения.

Дженоа и Фрозиноне бият с по 4:1 за Купата на Италия (ВИДЕО)

Дженоа и Фрозиноне се класираха за третия кръг в турнира за Купата на Италия

Еспаньол започна сезона в „Ла Лига“ с 3:0 (ВИДЕО)

Класическа домакинска победа срещу Леванте за „папагалчетата“

Барселона вкара 5 гола на Базел (ВИДЕО)

Двама от новите се разписаха при 5:2 в последната лятна контрола на каталунците

Реал (Мадрид) загря с класика за старта на сезона (ВИДЕО)

Реал победи Шалке с 3:0 в последната си лятна контрола

Тотнъм отказва да продаде Викарио на Ювентус

Английският Тотнъм е отхвърлил предложението на Ювентус за вратаря Гулиелмо Викарио под наем на фона на опитите на „бианконерите“ да привлекат нов вратар, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport

Дебютантът в „Ла Лига“ взе точка от Виляреал (ВИДЕО)

Расинг Сантандер стигна до домакинско реми 2:2