Федерер надви Фиш и се класира за полуфиналите в Синсинати

Федерер надви Фиш и се класира за полуфиналите в Синсинати

На полуфиналите Федерер ще срещне Станислав Вавринка, в другия полуфинал един срещу друг се изправят Новак Джокович и Хуан Мартин Дел Потро

Швейцарският тенисист Роджър Федерер, който е номер 1 в световната ранглиста, надви Марди Фиш (САЩ) с 6:3, 7:6(4) и по този начин си осигури място на полуфиналите на турнира от сериите „Мастър” в Синсинати (САЩ) по тенис за мъже с награден фонд 2,83 милиона долара.

На полуфиналите Федерер ще срещне Станислав Вавринка (Швейцария), който победи Милош Раонич (Канада) с 2:6, 7:6(5), 6:4.

В другия полуфинал един срещу друг се изправят Новак Джокович и Хуан Мартин Дел Потро. Сърбинът надви на четвъртфиналите Марин Чилич (Хърватия) с 6:3, 6:2, докато аржентинецът се наложи с 6:1, 6:3 над Жереми Шарди от Франция.

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”

Кузманов е на четвъртфинал на Чалънджър в Брашов (ВИДЕО)

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите ATP Challenger 75 в Брашов (Румъния) с награден фонд от 97 640 евро

Новак разкри какво прави българинът в щаба му

Сръбската тенис звезда обясни, че Стоянов не изпълнява функциите на психолог, а работи като „треньор по ментално представяне“.

Българин влезе в щаба на Новак Джокович

Българският инвеститор, предприемач и консултант Константин Стоянов влезе в щаба на сръбския тенисист Новак Джокович.

Григор Димитров излиза отново на кортовете на Уимбълдън

Българската звезда в тениса Григор Димитров излиза тази вечер във втория си мач за сезона на Уимбълдън