Марк Хюз е доволен от трансфера на Жозе Босингва

Марк Хюз е доволен от трансфера на Жозе Босингва

Португалският бранител определи трансфера като "най-голямото предизвикателство в кариерата си"

Мениджърът на Куинс Парк Рейнджърс - Марк Хюз заяви, че опита на новото попълнение Жозе Босингва ще бъде най-важното за успеха тима през този сезон.

Клубът привлече 29-годишният защитник вчера и той стана осмото ново попълнение за летния трансферен период.

"Жозе има много подвижен. Това е качество, което искам моите играчи да притежават. Той може да играе в защита, а също и в халфовата линия. Той е третият фитболист в тима, спечелил Шампионската лига след Парк Джи-Сунг и Джибрил Сисе, и ще добави безценен опит в отбора", каза Хюз.

Босингва определи трансфера като "най-голямото предизвикателство в кариерата си".

"Всички заедно ще се борим за клуба. Имаме нужда от време. Сега започваме, но след една, две или три години можем да спечелим нещо. Трябва да имаме страст и мисля, че резултатите ще дойдат", каза бранителят.

Дженоа и Фрозиноне бият с по 4:1 за Купата на Италия (ВИДЕО)

Дженоа и Фрозиноне се класираха за третия кръг в турнира за Купата на Италия

Еспаньол започна сезона в „Ла Лига“ с 3:0 (ВИДЕО)

Класическа домакинска победа срещу Леванте за „папагалчетата“

Барселона вкара 5 гола на Базел (ВИДЕО)

Двама от новите се разписаха при 5:2 в последната лятна контрола на каталунците

Реал (Мадрид) загря с класика за старта на сезона (ВИДЕО)

Реал победи Шалке с 3:0 в последната си лятна контрола

Тотнъм отказва да продаде Викарио на Ювентус

Английският Тотнъм е отхвърлил предложението на Ювентус за вратаря Гулиелмо Викарио под наем на фона на опитите на „бианконерите“ да привлекат нов вратар, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport

Дебютантът в „Ла Лига“ взе точка от Виляреал (ВИДЕО)

Расинг Сантандер стигна до домакинско реми 2:2