Херо без отбор за гостуването на „Колежа"

Херо без отбор за гостуването на „Колежа"

Офанзивен халф и десен бек пред подпис с Черноморец

Проблемите пред треньора на Черноморец Димитър Димитров - Херо преди гостуването на Ботев Пловдив не спират да се множат. Мачът от третия кръг на А група е в неделя, 26 август, от 18:00 часа. Вчера стана ясно, че специалистът няма да може да ползва Борислав Балджийски. Юношата на Левски е с контузия от двубоя с ЦСКА.

Той е получил травмата още през първата част, но остана на терена до 90-ата минута, когато бе заменен. Пълните медицински изследвания, направени на офанзивния халф в София, показаха, че той е с разтегната вътрешна връзка на коляното и увреждане на менискуса. За негова радост обаче няма да се наложи оперативна интервенция.

Той обаче със сигурност ще пропусне мача с Ботев Пд, както и домакинството на Локомотив Пловдив от четвъртия кръг. След това предстои пауза в първенството за световните квалификации на националния отбор с Италия и Армения.

Още по-големи са проблемите на Херо, свързани със защитата. С контузии са Николай Николов, Пламен Димов и Траян Дянков, които не тренират. Днес Черноморец ще изиграе контролна среща със Спартак Варна. Двубоят ще се проведе на кампуса "Гнездо на акули" и ще бъде закрит за медии и фенове.

В него Димитър Димитров ще изпробва бразилеца Жулиано и португалеца Томе. Първият е офанзивен халф и идва от Насионал Мадейра, а вторият играе успешно в цялата дясна зона на игрището, пише "Тема спорт".

С по-добра визитка е Жулиано, който е юноша на Флуминензе, докато Томе е бил основно в нискоразредни португалски отбори. Двамата са на по 26 години и са със статут на свободни агенти. Ако покажат качества, на двамата ще им бъдат предложени договори.

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час

БФС "удари" клубовете с над 14 000 евро глоби след първия пролетен кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 20-ия кръг в efbet лига