Мъри: Бих застрелял този, който прави селекцията на Левски

Мъри: Бих застрелял този, който прави селекцията на Левски

"До края на годината ще реша къде да продължа, изцяло съм на страната на Боби Михайлов"

През лятото са взели 14 футболисти, а сега научавам, че искат да взимат още нови през зимата. Ако аз бях на мястото на собственика на Левски, бих застрелял този, който прави селекцията, заяви Станимир Стоилов при завърщането си в България, след като изведе Астана до исторически успех в Лига Европа.

 

"Аз също като Делио Роси, съм отивал на ново място в движение, но не съм си позволявал  да взема повече от трима-четирима нови", продължи треньорът.
 
“След 20 дни изтича договорът ми с Астана, а нямаме разговори. Има други предложения, но не е нещо, което да си струва и да съм твърдо решен. До края на годината ще взема решение”, заяви Стоилов, който още на прескофнеренцията след мача със Славия (Прага) разкри, че напуска Астана.
 
“Бих се завърнал в Левски, ако някога реша да се прибера и ако получа предложение, но на този етап не стои възможност за разговори с клуба. Първата причина е, че не може да се водят раговори, с човек с когото се съдиш. Това е абсолютно несериозно, дори обидно. Интересното е също, че винаги ме искат, когато съм зает, а не когато съм свободен. Това е втората причина", каза още специалистът.
 
"Няма голяма болка, когато говоря за Левски. Сега има повече съжаление и тъга, когато виждам какво се случва. Повечето футболисти и треньори бяха пуснати в центрофугата и изхвърлени”, продължи той.
 
Мъри говори и за предстоящия Конгрес на БФС.
 
“Интересна е темата и битката между Любо Пенев и Борислав Михайлов. Аз съм изцяло на страната на Боби, защото имаме страхотен авторитет във ФИФА. Футболният съюз постигна много добри резултати”, похвали работата на БФС Стоилов.
Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит

Англичани гледаха Вуцов срещу АЕК

Левски иска 3 милиона евро на 24-годишния вратар

Вратар на Славия става национал

Очаква се стражът на белите Леви Нтумба да получи повиквателна за ДР Конго.

Треньорът на АЕК: Разочарован съм

Старши треньорът Марко Николич вярва, че АЕК Атина е можел да спечели победата срещу Левски в първия мач от плейофния кръг на Шампионската лига по футбол.