Секунди разделиха Тотнъм от първа победа за сезона (видео)

Секунди разделиха Тотнъм от първа победа за сезона (видео)

„Шпорите” въртят 1:1 с УБА вкъщи, КПР и Норич също поделиха точките след 1:1

Отборът на Тотнъм продължава с неубедителната си игра под ръководството на своя нов мениджър Андре Вияш-Боаш. „Шпорите” останаха с една точка след първите два кръга на Висшата лига, след като в първия загубиха като гости на Нюкасъл с 1:2, а сега стигнаха само до равенство 1:1 срещу Уест Бромич Албиън у дома.

Лондончани имаха териториален превес през целия мач, но не успяха да стигнат до гол през първото полувреме. Те все пак сториха това след паузата, след като в 74-ата минута Беноа Асу-Екото се разписа след изпълнение на корнер и недобро изчистване отстрана на отбраната на гостите, макар че преди това Джърмейн Дефоу се бе разписал, ала попадението му бе отменено заради засада.

В добавеното време на двубоя обаче Морисън смълча трибуните на „Уайт Харт Лейн", след като се разписа отблизо и оформи крайното 1:1, поделяйки точките.

При същия резултат приключи и срещата на друг лондонски тим – КПР. „Канарчетата” откриха резултата още в 11-ата минута, когато Саймън Джексън се разписа с глава, но в 19-ата Сисе пропусна дузпа, а при добавката Боби Замора прати топката неспасяемо в десния ъгъл на Руди за 1:1.

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон