Арсенал и Манчестър Юнайтед в спор за ас на Леверкузен

Арсенал и Манчестър Юнайтед в спор за ас на Леверкузен

Челси също е на опашката

Арсенал проявява засилен интерес към новата звезда на Байер (Леверкузен) Леон Бейли и ще се опита да го привлече в редиците си, съобщава „Мирър”.

 

Според британското издание „артилеристите” са приготвили 34 милиона евро, които да сложат на масата за ямайския нападател, чието име се свързва още с Челси и Манчестър Юнайтед.

 

„Често сме доказвали, че можем да отказваме. Съвсем спокойни сме в тази ситуация”, коментира спортният директор Руди Фьолер възможността Леон Бейли да бъде продаден. 20-годишният футболист има договор с клуба до лятото на 2022 година, но в контракта му няма записана освобождаваща клауза. 

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“

 Льов пред сензационно завръщане във футбола

Изненадваща новина разтърси футболния свят, след като стана ясно, че бившият селекционер на Германия Йоахим Льов е на път да направи неочаквано завръщане

Агентът на Енцо Фернандес бесен след наказанието му

Истинска буря се разрази в Челси след решението клубът да отстрани Енцо Фернандес от първия си състав за два мача