Малкия Джангър стана треньор в Гърция

Малкия Джангър стана треньор в Гърция

Иван Русев ще работи в Илиопулис (Атини)

Бившият младежки национал Иван Русев-Малкия Джангър стартира треньорска кариера с началото на новата 2018 година. Той ще работи с деца и юноши в школата на скромния гръцки клуб Илиопулис (Атини). 

 

Илиопулис е играл във втора лига, но заради финансова и управленска криза мъжкият отбор се срива до четвърто ниво на футбола в южната ни съседка, където е и в момента. 
 
Школата на клуба обаче е в доста добро състояние, като 50 процента се притежава от отбора, а другите 50 процента от частен инвеститор. Иван Русев ще тренира юношите младша възраст и детска формация от подготвителните групи. 
 
"За мен това е нещо съвсем ново. Вече проведох няколко тренировки с моите отбори преди Нова година, но сега се захващаме за същинската работа. Искам да трупам опит в треньорството и смятам, че най-правилната стъпка е да започна работа в школа. На първо място да усетя какво е да си от другата страна на тъчлинията, а след това и да видя как ще ми се получи да обединя колектива в една обща цел", коментира Иван Русев, който в кариерата си има четири сезона и мачове в Шампионската лига с АЕК (Атина).
Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.

Операция отказала Димитър Илиев

Неуспешна операция е принудила Димитър Илиев да сложи край на кариерата си

 Самсунспор предприе крачка за Макун

Кристиан Макун продължава да сред имената, които се споменават в турската преса.

Bild: Нагелсман подава оставка

Юлиан Нагелсман е решил да подаде оставка от поста старши треньор националния отбор на Германия по футбол след разочароващото отпадане на Бундестима на 1/16-финалите на Мондиал 2026, съобщава "Билд"

Евертон подписа с бразилска агенция

Евертон Бала подписа с бразилска агенция, която ще се грижи за неговия имидж.

Рангник: Играхме срещу много силен съперник

Старши треньорът на националния отбор на Австрия по футбол Ралф Рангник заяви, че е разочарован от отпадането от Мондиал 2026, но и призна, че европейският първенец Испания е показал много добра игра в двубоя и определи иберийците като един от основните фаворити за трофея.