СЕНЗАЦИОННО: "Марка" обяви Меси за №1

СЕНЗАЦИОННО: "Марка" обяви Меси за №1

Аржентинецът изпревари с убийствена разлика Кристиано Роналдо

Читателите на испанския "Марка" сензационно избраха аржентинската звезда на Барселона Лионел Меси за номер 1 през 2017 година. 

 

Вотът е доста изненадващ, тъй като изданието излиза в Мадрид и минава за близко до Реал. За Меси са гласували 56 процента от участниците в допитването. Втори е Кристиано Роналдо с 25%.
 
На третата позиция се нареди друг играч на Реал (Мадрид) Иско, а четвърти е нападателят на Тотнъм Хари Кейн. 
 
Това е втора популярна анкета след тази на британския "Гардиън", в която се отдава предпочитание на Меси, а не на носителя на "Златната топка" Кристиано Роналдо. В анкетата на "Гардиън" гласуват не читатели, а футболни експерти от ранга на Ернан Креспо, Роналдо и Хавиер Санети.
 
Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка