Дембеле се връща в игра за Барселона

Дембеле се връща в игра за Барселона

20-годишният французин вече е на разположение на Ернесто Валверде

Усман Дембеле е въстановен от контузията си и е готов да се завърне в игра за Барселона.
 
Французинът премина на "Камп Ноу" миналото лято от Борусия(Дортмунд) за повече от 100 милиона евро, но малко след трансфера се контузи и три месеца и половина бе извън терените.
 
"След дълго лечение на контузия в лявото бедро 20-годишният французин вече е на разположение на Ернесто Валверде", съобщиха от клуба на официалния си сайт.

 

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал