ЦСКА обра наградите на Футболист на годината

ЦСКА обра наградите на Футболист на годината

Кирил Десподов получи наградите за най-перспективен млад играч

 Футболистите на ЦСКА Фернандо Каранга и Кирил Десподов получиха по две награди по време на церемонията за Футболист на годината, която се проведе във Военния клуб в София.

 

Треньорът на тима Стамен Белчев се нареди на трето място в класацията за треньор на годината. Така ЦСКА взе най-много статуетки по време на Футболист на годината - пет.

 
В 57-ото издание на анкетата гласуваха 104-ма спортни журналисти от 48 медии.
 
 
Кирил Десподов получи наградите за най-перспективен млад играч и за български футболист номер 1, избран от феновете в онлайн анкетата в официалната фейсбук страница на Българския национален отбор.
 
 
Бразилският голмайстор Фернандо Каранга грабна приза за най-добър нападател, а също така спечели и наградата за най-добър чужденец в Първа професионална лига. Статуетките на Каранга получи спортният директор на ЦСКА Пламен Марков, тъй като бразилецът все още не е пристигнал в България.
Ас на Черно море пропуска мача със Славия

Берк Бейхан няма да играе заради заради травма

Нападател на Лудогорец сравни "орлите" с Реал Мадрид

Футболистът на Лудогорец Алберто Салидо разкри как се е стигнало до преминаването му в Разград през зимата.

Хулио Веласкес готви трансферен списък

Треньорът на Левски Хулио Веласкес готви трансферен списък, който скоро ще даде на ръководството и скаутите, пише "Тема Спорт".

Мбапе: Бях ходещ мъртвец, исках да напусна

Голямата звезда на Реал Мадрид и френския национален тим – Килиан Мбапе, гостува в подкаста „The Bridge“ заедно с Орелиен Чуамени и Ашраф Хакими.

Треньорът на Спартак Вн има три дилеми за състава

Наставникът на Спартак Варна има три въпросителни около състава, с който да започне съботното гостуване на Ботев в Пловдив.

Всички "армейци" са на линия

ЦСКА най-накрая се събра в пълен състав след края на международната пауза.